صفحات اختصاصی امور

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، داور نظرعلیان اظهار داشت: با اتمام مهلت قانونی بررسی صلاحیت داوطلبان یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در هیئت‌های اجرایی و در اجرای مادده 52 قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی، نتایج بررسی صلاحیت‌ها توسط هیئت نظارت استان و با کسب نظر از هیئت مرکزی نظارت، در تاریخ 21 دی ماه امسال به فرمانداری‌های مراکز حوزه‌های انتخابیه ارسال و در تاریخ 22 دی ماه امسال به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبيل، یوسف آذری با بیان اینکه این کالا‌ها توسط ۱۳ شرکت فعال حمل و نقل کالا و بار برای مصرف عموم به سطح استان و استان‌های همجوار حمل شده است گفت: در مدت یاد شده بیش از ۸۵ هزار نفر مسافر نیز توسط ۶۵ دستگاه وسیله نقلیه اتوبوس و سواری در این شهرستان جابجا شده است.

وي با اشاره به اینکه در جهت حفاظت و صیانت از حریم راه‌ها بعنوان سرمایه ملی از ۴۷ مورد تجاوز به حریم راه‌ها و ساخت و ساز غیر مجاز در شهرستان‌های پارس آباد و اصلاندوز جلوگیری شده است گفت: در ۹ ماهه گذشته با فعالیت ۴۹۰ گشت راهداری در محور‌های مواصلاتی این شهرستان‌ها ۱۶۸ دکه و ۱۸۵ عدد تابلو‌های تبلیغاتی غیر مجاز توسط راهداران زحمتکش شناسایی و از حریم جاده‌ها جمع آوری شده همچنین با دستور قضایی نسبت به ۳۶ مورد رفع آثار تجاوز نیز اقدام کرده اند.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، عدالت حاجی‌پور روز دوشنبه در بازدید از محل‌های پیش‌بینی شده در ادارات شهری اظهار داشت: در این شهرستان ۱۳۲ شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده است.

 

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، بیست و چهارمین شهردار پارس‌آباد با حضور مسئولان استانی و محلی معرفی شد.به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در مراسمی که امروز در سالن اجتماعات فرمانداری اردبیل برگزار شد، علی منفرد به عنوان بیست و چهارمین شهردار پارس‌آباد معارفه و فعالیت خود را شروع کرد.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل: اگر صاحب کالا و به ویژه کشاورزان پرتلاش در شهرستانهای گرمی،بیله سوار،پارس آباد، اصلاندوز و سایر شهرها از شرکت یا راننده ای بخاطر قیمت خارج از عرف و یا به اصطلاح پشت بارنامه نویسی شکایتی داشته باشند می توانند بصورت مکتوب یا از طریق سامانه ۱۰۰۰۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل اطلاع دهند.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، معاون میراث‌فرهنگی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفت: جنگل‌های هیرکانی براساس معیار ” ۹” یعنی «فرایندهای اکولوژیک در حال توالی و تکامل» از معیارهای میراث طبیعی در یونسکو و با رای مثبت اعضای یونسکو در فهرست میراث طبیعی جهانی ثبت شد.

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، اکبر بهنامجو در نشست دهیاران و روسای شوراهای بخش استان اردبیل اظهار کرد: ما با تکیه بر محوریت گفتگو و تعامل دوسویه با دهیاران و شوراها تلاش می‌کنیم تا با رسیدن به یک نقطه مشترک راهکارهای اساسی را در کاهش آسیب‌ها و دغدغه‌های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی شاهد باشیم.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، محمد امید روز سه شنبه در بازدید از گلخانه شهرستان پارس‌آباد اظهار داشت: بزرگترین شهرک گلخانه ای کشور در سطح یک هزار و 500 هکتار در شهرستان پارس آباد راه اندازی خواهد شد و هدف از راه اندازی این شهرک گلخانه ای صادرات محصولات گلخانه ای به کشورهای همسایه است.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، جمعي از طبیعت دوستان شهر اسلام‌آبادمغان در اعتراض به قطع درختان توت باغی به دلیل چهاربانده کردن جاده مقابل این باغ زنجیره انسانی تشکیل دادند.

 

 

 

به گزارش واحد فناوری اطلاعات شرکت، رضا کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار داشت: با تلاش‌ها و پیگیری‌های انجام شده اصلاحیه نقشه منطقه آزاد تجارى صنعتى اردبیل که شامل مناطق نمین، گرمى، بیله‌سوار و پارس‌آباد است مورد تصویب کارگروه کارشناسى کمیسیون اقتصادى مجلس شوراى اسلامى قرار گرفت.

وی با اشاره به اصلاحات در نظر گرفته شده در نقشه منطقه آزاد استان بیان کرد: کاهش محدوده 30 هزار هکتاری به 10 هزار هکتار و اضافه کردن نمین به این محدوده از جمله اصلاحات در نظر گرفته شده برای این نقشه بود تا بتوانیم نقشه کامل و جامعی را برای منطقه آزاد اردبیل تدوین و مصوب کنیم.