صفحات اختصاصی امور

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، تکذیب شایعه واگذاری مجدد ۱۴۰۰ نفر کارگر تبدیل وضعیت شده از پیمانکاری به قراردادی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به روش سابق.در سال رونق تولید که همه باید در فضای منطقی و دوستانه به فکر رونق تولید باشند متاسفانه عده ای فرصت طلب با اشاعه شایعه در صددند تا با سلب آرامش از کارگران زحمت کش شرکت کشت و صنعت مغان، عملکرد مثبتی که توسط مدیریت فعلی و در راستای ایجاد امنیت شغلی کارگران شرکت به سرانجام رسیده را وارونه جلوه دهند تا به مطامع شخصی و گروهی خود دست یابند.

 

 

 

گزارش تصویری پخش شده بسته های حمایتی شرکت کشت و صنعت مغان به چغندرکاران کشور از خبر شبکه یک

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، امسال پیش بینی شده در شهرستان پارس آباد 45 هزار تن میوه تولید و روانه بازار کشور شود که عمده ترین آن از باغات میوه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان برداشت خواهد شد.ویدئو فوق مصاحبه ای با فرماندار محترم شهرستان پارسابادمغان و مدیر باغات میوه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان می باشد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، روند تعمیر و آماده سازی کارخانه عظیم قند مغان و چند واحد تولیدی با تیم مجهز تعمیرات از هفته بعد شروع خواهد شد.گلچین بیان کرد زمان بندی در تعمیرات کارخانه قند مغان، مهم بوده و بایستی به این امر توجه ویژه ای شود.

جلال گلچین نائب رئیس و مدیر عامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در جلسه ای که بعد از بازدید با مدیر کارخانه و مهندسین و کارشناسان تعمیر و تجهیز شرکت و تیم اعزامی از شیرین عسل داشت به اوورهال کارخانه قند در کمترین زمان اشاره و به کاهش هزینه ها و رعایت الگوی مصرف به ویژه حامل های انرژی اشاره کرد و ادامه داد در روند عملیات تعمیر و نگهداری کارخانه قند مغان نسبت به پارسال باید دقت ویژه ای از سوی کارشناسان و همکاران جدیدی که امسال در امر تعمیرات ما را یاری میکنند انجام گردد، به طوریکه تمام مراحل تعمیر و آماده سازی و نحوه اجرای دقیق و با زمان بندی حساب شده میتواند راندمان تولید را افزایش دهد.
وی به نقش این کارخانه در اشتغال زایی و رشد و بالندگی منطقه اشاره و افزود: در طول فعالیت این واحد بزرگ صنعتی به طور غیر مستقیم برای بیش از 3هزارنفر شغل ایجاد می کند در همین راستا روند کار عملیات تعمیر و تجهیز کارخانه قند مغان نسبت به سال گذشته بایستی دقت ویژه ای از سوی کلیه پرسنل و افرادی که در بحث تعمیرات دخیل هستد شود.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، مهندس گلچین در این بازدید (۲۹فروردین ۱۳۹۸) بیان کرد کار تعمیر سردخانه و پروسس باغات میوه شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان توسط مهندسین و کارشناسان شرکت شیرین عسل از هفته بعد آغازمیشود.مدیرعامل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در بازدید از سردخانه و پرسس میوه باغات میوه با اشاره به شروع عملیات برداشت میوه در آینده نزدیک افزود، کار برداشت میوه در کشت و صنعت مغان، معمولاً از اردیبهشت ماه با ارقام زودرس گوجه سبز درختی و گیلاس آغاز می شود و تا پایان مهر ماه با ارقام دیررس به پایان میرسد.

 

 

 

شرکت کشت و صنعت مغان در حال خروج از کمای سی چهل ساله است. مدیران جوان و باانرژی بومی یکی یکی در داخل شرکت ارتقا می یابند. پیمانکاران مافیایی عذرشان خواسته شده است. پشت میزنشینی الکی با ۱۲۰ ساعت اضافه کار و جمعه کاری جایش را به کارایی اصولی سازمانی داده است. همه کارگران پیمانکاران مستقیما طبق قرارداد به شرکت جذب شده اند. ناوگان فرسوده شرکت در حال نوسازی است. مدیران و پرسنل و نگهبانان و... بصورت دقیق مورد نظارت مستقیم قرار گرفته اند و خبری از قراردادهای صوری و میلیاردی که شرکت را متحمل بدهکاری سنگین می نمود نیست. کارمفید پرسنل در روز که شاید به بیست دقیقه هم نمیرسید الان به ساعتها افزایش یافته است.

 

 

جناب آقای مهندس حمید صولت

بدینوسیله انتصاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر سازمان تعاون روستایی استان اردبیل که نشان از شایستگی حضرتعالی دارد، صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدواریم همت و لیاقت فرزندان مغان و جنابعالی بتواند سهم عظیمی در راستای تحقق رشد و ترقی و رونق تولید منطقه و استان ایفا نماید.

 

 

 

امروز ۲۸ فروردین ماه ۹۸ پس از ماهها دوری از کشت و صنعت مغان به اداره مرکزی رفتم.
فضای شاد و پرنشاطی در شرکت حاکم بود
مدیران غیربومی که فساد سیستماتیک را در شرکت رواج داده بودند و شرکت را به پادگان نظامی تبدیل کرده و رفته بودند

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این دیدار آقای طاعتی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پارس آباد ضمن تقدیر و تشکر از کمکهای انسان دوستانه شرکت کشت و صنعت مغان به سیل زدگان کشور، وضعیت سیل زدگان، نیازمندیها و نحوه کمک رسانی را تشریح و خواستار مساعدت و کمکهای بیشتری گردیدند.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، در این دیدار محمدزاده رئیس اداره بنیاد شهید ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای منطقه و شهدای مدافعان حرم از مدیرعامل کشت و صنعت مغان بخاطر تجلیل ویژه از جانبازان در چهارم شعبان که مصادف با روز جانباز بود تقدیر و تشکر نمودند

مناسبت روز