صفحات اختصاصی امور

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، صمد نوری از شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان سفیرهیات ورزش کارگری استان اردبیل حکم و مدال طلای اخلاق مسابقات کاراته کنترلی انتخابی تیم ملی  کارگران کشور را کسب نمود .خراسان رضوی ( مشهدمقدس ) میزبانی مسابقات فوق را بعهده داشت.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، حجت الاسلام احمدی : فلسفه اصلی تشکیل بسیج زمینه سازی برای تداوم وحدت در جامعه انقلابی بود.به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت مغان مراسم گرامیداشت هفته بسیج با حضور مدیران، کارکنان و کارگران شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محل سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد.

 

 

 

شهادت جانسوز یازدهمین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت ، قامت سبز استواری و ایستادگی ، آیینه پارسایی و پرهیزگاری ، حضرت امام حسن عسگری (ع) را تسلیت و تعزیت می گوییم .

 

 

 

حضور پررنگ کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در راهپیمایی 13 آبان سال 1397

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، مهندس نصرالله جعفرزاده معاون توسعه، مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل در مراسم تودیع و معارفه مدیریت امور پشتیبانی و رفاه این معاونت، با اشاره به نقش اساسی نیروی انسانی در مجموعه های سازمان های دولتی و غیر دولتی گفت: امروزه نیروی انسانی محور توسعه بوده و باید همواره در درون سازمان به منظور نیل به اهداف آرمانی سازمان همواره در تربیت و تقویت نیروی انسانی موثر سعی و اهتمام داشته باشیم.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، تقدیر و تشکر اداره حراست شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از اقدام شجاعانه و دشمن شکن سپاه پاسداران در برخورد با عناصر تروریستی اخیر.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس، نایب رئیس هیئت مدیره و معاون مالی،اداری و بازرگانی به اتفاق فرمانده و معاون حوزه مقاومت بسیج کارگری و مدیران حراست و روابط عمومی، از خانواده شهدای کارگری این شرکت دیدار وضمن ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از نزدیک با مسائل و مشکلات خانواده آنها قرار گرفتند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، گرامیداشت هفته دفاع مقدس(یادواره شهدای کارگری شرکت) در شرکت کشت و صنعت مغان به روایت تصویر.

 


به گزارش روابط عمومی شرکت، در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان پرسنل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان طی اطلاعیه ای آمادگی خود را جهت حضور در مراسم اجتماع بزرگ در روز هشتم محرم اعلام نموده و دوشادوش سایر همشهریان به عزاداری پرداختند.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت، در یک بازی دوستانه تیمهای نوجوانان و جوانان کشت و صنعت مغان تیم آران پارس آباد رو شکست دادند.بمناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت یک سری مسابقه فوتبال دوستانه در رده سنی نوجوانان و جوانان بین کشت و صنعت مغان و تیم آران پارس آباد در زمین چمن شهرک برگزار گردید که در پایان تیم نوجوانان و جوانان کشت و صنعت و دامپروری مغان توانستند حریفان خودرا با نتیجه 4بر2 و 2برصفر شکست دهند.