صفحات اختصاصی امور ...

 

 

 

 

 

 

جلسه ستاد برداشت و برنامه ریزی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان که برای برنامه ریزی جهت روان سازی چالش های برداشت و دیگر مسائل شرکت با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران امورات مختلف برگزار شد.

✅ به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اسداله محسن زاده، مدیرعامل شرکت در این جلسه ضمن تشکر از زحمات مدیران و تمامی پرسنل زحمتکش شرکت اظهار داشت: شرکت مغان یک شرکت قدیمی و گسترده است که تا به امروز از خود نیروهای متخصص و کارشناس شرکت کارها را پیش برده ایم و جهت انگیزش بیشتر به پرسنل، از امورات مختلف که در کارهای عملیاتی و میدانی فعال هستند می خواهیم که لیستی از این نیروها را بدهند تا در اولین فرصت از این عزیزان و زحمتکشان تشویق صورت گیرد تا ارج نهاده شوند.

✅ محسن زاده با تاکید بر برنامه ریزی و تدابیر برای برداشت ذرت سیلویی، گوجه فرنگی، فندق، بادام و دیگر محصولات در ادامه گفت: کار ما زراعت، باغبانی، دامپروری و تولید بوده و هدف اصلی ما افزایش راندمان تولید است و با حواشی نیز کاری نداریم و همکاران باید با سعه صدر، آرامش و سلامت نفس با پرسنل و مراجعه کنندگان به شرکت برخورد کنند زیرا که ما باید عملکردها را ارزیابی نموده و تمامی مشکلات موجود را با همفکری و کار کارشناسی هموار نماییم و برای مزارع و تولیدات گزارش تحلیلی ارائه دهیم.

✅ مدیرعامل شرکت مغان افزود: عمده ترین چالش ما آب است و باید از سیستم نوین آبیاری بهره بریم و علاوه بر آن هدر رفت آب را با انتقال آب از لوله مدیریت کنیم و حتی جهت بهره برداری از آب های برگشتی نیز برنامه داشته باشیم.
وی در پایان گفت: تشکیل ستاد برداشت برایمان تجربه مفیدی بود و برای دیگر عملیات های کاشت و داشت نیز باید اقدام شود و تمامی معاونت ها با امورات خود جلسات مستمر و تخصصی داشته باشند تا بتوانیم طبق خروجی این جلسات تصمیمات در خوری اتخاذ نماییم.

 


✍️روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

با ولادت امام علی النقی (ع) در پانزدهم ذی الحجه سال 212 هجری قمری آسمان و زمین از صدای هلهله فرشتگان مقرب الهی لبریز شد. چهارم مرداد مصادف با ولادت حضرت امام علی بن محمد النقی الهادی (ع)، دهمین پیشوای جهان تشیع بوده و بدین مناسبت میلاد مسعود این گنجینه ارزشمند کرامت و قله بلند فضیلت را به عموم دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت علی الخصوص پرسنل شریف شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تبریک و تهنیت عرض می نمائیم.

 


✍️روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

گزارش تحلیلی در جواب به ادعاهای اخیر به همراه جدول مقایسه عملکرد تولید ۶ ماه اخیر با عملکرد سال قبل و پنج سال گذشته در شرکت کشت و صنعت مغان

 

 

 


✍️ روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

⏪ قابل توجه مخالفان آرامش، اهتزاز، تلالو و افزایش تولید و جریان سازان معلوم الحال فضای موجود برای شرکت کشت و صنعت مغان

✅ شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از فراز و نشیب های بنیادی و فراوانی گذر کرده و امروز با تمام توان و استطاعت بر روی پای خود ایستاده است و این توانمندی ها و ایستادگی ها مرهون زحمات مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره بومی جدید و پرسنل زحمتکش می باشد که شبانه روز برای تهجد و احیای شرکت در تلاش هستند بطوری که در ۶ ماه اخیر اتفاقات بی سابقه ای رخ داده که در طول تاریخ شرکت چنین شکوفایی و درخششی به خود ندیده است. برای همین بر آن شدیم که گزارشی مختصر از اهم فعالیت های ۶ ماهه اخیر را جهت تنویر افکار عمومی به عرض برسانیم:
۱- افزایش ۳۱ درصدی تولید محصولات زراعی
۲- رکورد بی سابقه تولید شیر از آغاز بکار مجتمع دامپروری
۳- پرداخت به موقع حقوق و مزایای پرسنل شرکت به مبلغ ماهانه نزدیک ۲۶ میلیارد تومان (با افزایش ۶۰ درصدی حقوق کارکنان)
۴- اهدای بسته های حمایتی و نقدی در مناسبت های مختلف و اعیاد به پرسنل
۵- اعطای ۲۰ درصدی حق جذب به کلیه پرسنل برای اولین بار در طول تاسیس شرکت
۶- افزایش تولید محصولات لبنی و فعالیت کارخانه لبنیات در سه شیفت کاری
۷- احداث باغات زیتون جدید
۸- ثبت اطلاعات کل کارکنان در سامانه پاکنا
۹- تامین و خرید به موقع نهاده ها و سموم مورد نیاز
۱٠- برداشت به موقع محصولات
۱۱- پرداخت بدهی های قبلی شرکت
۱۲- برنامه ریزی توسعه ای برای سرمایه گذاری در شرکت(قابل توجه که تمامی برنامه ریزی های مدیرعامل و هیئت مدیره تا به امروز اجرایی گشته که سبب افزایش عملکرد و شکوفایی در عرض ۶ ماه شده است)

✅ با توجه به اقدامات ذکر شده که به دفعات متعدد این عملکرد، افزایش تولید و روند رو به بهبود وضعیت شرکت توسط روابط عمومی کشت و صنعت مغان اطلاع رسانی شده است (این خبرها برای عده ای که منافعشان در عدم آرامش شرکت است و قلیلی از افراد نیز معلوم نیست چرا شکوفایی شرکت را بر خود نمی تابند)، به راحتی می توان دریافت که فعالیت های اخیر چشمگیر و برجسته بوده بطوری که آمارهای دقیق و قابل استناد نیز موجود است و این عملکرد انگیزه پرسنل را نیز افزایش داده تا برای ماوا و جایگاه اصلی شرکت تلاش وافری نمایند و خوشبختانه در فضای موجود با هماهنگی مدیریت و پرسنل شرکت در آرامش کامل و رو به رشد حرکت می کند و این فضا برای فرصت طلبان و منفعت طلبان که به فکر غبارآلود کردن این جو هستند تا با سنگ اندازی جلوی رشد شرکت را بگیرند گران تمام شده است و قطعا این کوران و جریان سازی های افراد معلوم الحال به نتیجه نرسیده و شرکت هم اکنون با فعالیت های شبانه روزی و انگیزه بیشتر رو به رشد، افزایش تولیدات مختلف و شکستن رکورد جدید فعالیت می کند.

 

✍️ روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

با نهایت تأثر و تأسف بدینوسیله درگذشت عالم ربانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای ولی علوی امام جمعه اسبق شهرستان پارسآباد را به ساحت مقدس مقام عظمای ولایت و ائمه های محترم جمعه و جامعه بزرگ روحانیت استان اردبیل و بیت شریف آن فقید بزرگوار و مردم ولایتمدار استان اردبیل و بخصوص شهرستان پارساباد تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن سفر کرده غفران و رحمت الهی و برای کلیه بازماندگان و خانواده محترم صبری جمیل، اجری جزیل و سلامتی و طول عمر با عزت خواهانیم.

روحش شاد و یادش گرامی


✍️ از طرف: مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره و روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

عید قربان یادبود سرسپردگی محض حضرت ابراهیم و اسماعیل در آستان قدرت لایزال بوده و در یکی از بزرگترین امتحانات الهی حضرت ابراهیم (ع) با به مسلخ بردن فرزندش قلب خویش را از مهر غیر خدا تهی نمود و با قربانی کردن همه نفسانیات و منیات دنیوی سر تسلیم در آستان عزم خداوند فرود آورد. عید خجسته قربان زیباترین جلوه رهایی از تعلقات دنیوی، باشکوه ترین نمونه تعبد انسان، جشن شکوفایی ایمان و یقین و عید تزکیه و ذبح نفس در جوار قرب الهی است.

✅ اینجانب در موسم رستگاری حج، عید سعید قربان را که فرصت رهیدن از دلبستگی های نفسانی است، به همه مسلمانان و آزادگان جهان تبریک و تهنیت عرض کرده و سعادت و سلامتی را برای عموم پرسنل شایسته شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از خداوند تبارک و تعالی مسئلت می نمایم.

 

 

 

 

اسداله محسن زاده
مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

⏪ به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در راستای اهدای کمک هزینه معیشتی به کارکنان شرکت، با تصویب هیئت مدیره، مبلغ 250 هزار تومان به مناسبت عید سعید قربان به هر یک از پرسنل این بنگاه تولیدی اهدا خواهد شد.

✅ لازم به ذکر است که پیش از این نیز دو مورد کمک هزینه نقدی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)، روز مرد و میلاد حضرت فاطمه (س)، روز زن همچنین دو بسته حمایتی غیرنقدی به مناسبت عید نوروز و دیگری در ماه مبارک رمضان به تمامی پرسنل شرکت اعطا شده است.

 

✍️روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا حسن ربانی بدینوسیله انتصاب شایسته حضرتعالی را، توسط رهبر معظم و فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مد ظله العالی، بعنوان نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

✅ امیدواریم با بهره گیری از نظرات، ارشادات و رهنمودهای مدبرانه، دلسوزانه و جهادی جنابعالی بتوانیم در دوره تحول شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان محکمتر و هدفمندتر از همیشه، وظایف و ماموریت های خطیرمان را با هم افزایی موثر به سرانجام برسانیم.

 

✍️ از طرف: مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

نه طاقت است زبان را به وصف غم هایش
نه قدرت است قلم را که تا کند مرقوم

 

✅ حضرت امام محمد باقر (ع) پنجمین امام شیعیان به جهت تبیین علوم الهی به امت به باقر یعنی شکافنده علوم ملقب گردیده است که حدود ۱۹ سال امامت شیعیان را برعهده داشت. هفتم ذی الحجه مصادف با شهادت این امام همام می باشد که در ۵۷ سالگی به شهادت رسیدند.
بدینوسیله این مصیبت و شهادت نهال گلشن دین را به عموم مسلمین علی الخصوص پرسنل شریف شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان تسلیت و تعزیت عرض می نماییم.


✍️روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان

 

 

 

⏪ جلسه ای فی مابین هیئت سرمایه گذاری چینی و مدیرعامل و هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در محل دفتر اردبیل شرکت برگزار شد.

✅ به گزارش روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان اسداله محسن زاده، مدیرعامل شرکت از دیدار با سرمایه گذاران چینی در اردبیل خبر داد و اظهار داشت: با توجه به ظرفیت و پتانسیل بالقوه شرکت مغان برای صادرات و سرمایه گذاری، صحبت های اولیه با تیم سرمایه گذاری کشور چین صورت گرفته و بزودی تیمی متشکل از سرمایه گذاران جهت بررسی این امر از شرکت بازدید خواهند کرد.

 

 

 

 

✍️روابط عمومی شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان