صفحات اختصاصی امور

 

 

 

قابل توجه کلیه ثبت نام کنندگان گرامی جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام در تاریخ 98/06/25 از ساعت 9 الی 16 با مراجعه به صفحه ثبت نام و وارد کرد کد ملی و کد رهگیری که موقع ثبت نام دریافت کرده اید نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی اقدام نمایید.

 

 

 

مصاحبه مهندس گلچین نائب رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت کشت و صنعت مغان در خصوص مرحله دوم استخدام ۵۰۰ نفر نیروی جدید در شرکت.

 

 

ثبت نام دعوت به همکاری مرحله دوم شرکت کشت وصنعت و دامپروری مغان شروع شد .

 

 

 

 

 در زمان شروع ثبت نام (23-6-98 روز شنبه) لطفا قبل از ثبت نام موارد ذیل مورد توجه قرار گیرد :

 1. هر متقاضی می تواند تنها در یک رشته ثبت نام کند.
 2. کد رهگیری برای خانواده های محترم شهدا و ایثارگران همان کد ملی متقاضی می باشد که در کادر مربوطه نوشته شود. پس از تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام خواهد شد.
 3. مسئولیت صحت و سقم اطلاعات وارده بر عهده متقاضی می باشد.

   

   

   

  شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در چارچوب قانون کار و تأمین اجتماعی از بین داوطلبان بومی شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز و شهر جعفر آباد در مقاطع تحصیلی زیر دیپلم،دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و فوق لیسانس در رشته های تحصیلی ذیل را از طریق مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی دعوت به همکاری می نماید.

   

   

   

  رئیس هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان از تدوین برنامه های توسعه محور در بازدید از صنایع تبدیلی در حال اجرای شرکت خبر داد.

  ✅ یونس ژائله در بازدید از گلخانه، مرکز تولید انواع نمونه صیفی جات، داروهای گیاهی و دیگر محصولات زراعی گفت: با تولید انواع محصولات صادرات محور از جمله صیفی و گیاهان دارویی در مزارع مدنظر که توسط کارشناسان زراعی برای سالهای آتی خواهیم داشت میتوانیم در تولید و صادرات این نوع محصولات حرف اول را در کشور بزنیم زیرا که شرکت این پتانسیل را دارد تا بتوانیم مزارع نمونه ای را برای تولید این محصولات داشته باشیم

   

   

   

  لیست 505 نفره استخدامی مرحله اول شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعد از واگذاری به بخش خصوصی(شیرین عسل)

   

   

   

  .... جذب ۵۰۰ نفر نیروی جدید در کشت و صنعت مغان تا ۱۰ روز آینده ......

  به گزارش روابط عمومي شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، با راه اندازی و افتتاح کارخانجات صنایع تبدیلی در کشت و صنعت مغان،این شرکت اقدام به جذب و استخدام 500 نفر نیروی کار تا 10 روز آینده خواهد کرد . نحوه ثبت نام، آموزش و استخدام از طریق روابط عمومی شرکت اطلاع رسانی عمومی خواهد شد.

  آغاز دور جدید استخدام در کشت و صنعت مغان/ بزرگترین کارخانجات خاورمیانه بزودی در کشت و صنعت مغان راه اندازی می شود

  رئیس هیئت مدیره و سرمایه گذار شرکت کشت و صنعت مغان در گفت و گو با گروه رسانه‌ای برای اردبیل از استخدام ۵۰۰ نفر نیروی کار در مرحله دوم جذب نیرو خبر داد .

  به گزارش گروه رسانه ای برای اردبیل یونس ژائله در گفت و گو با خبرنگار ما با اشاره به آغاز مرحله دوم جذب نیرو در کشت و صنعت مغان گفت : در مرحله اول ۵۰۰ نفر نیرو جذب این شرکت شده و ۱۴۰۰ نفر از پرسنل این شرکت تبدیل وضعیت شدند ، طبق برنامه ریزی های انجام گرفته مرحله دوم استخدام در کشت و صنعت مغان با ظرفیت ۵۰۰ نفر بزودی و در روزهای آینده آغاز شد .

   

   

  پوشش خبری شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی اردبیل از شبکه استانی سبلان اردبیل

   

   

   

  مهندس فیضی نماینده نیر نمین و اردبیل در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، دام و طیور و صنایع وابسته که در نمایشگاه بین المللی اردبیل در حال برگزاری است از غرفه کشت و صنعت مغان دیدار به عمل آورد .وی ضمن قدردانی از تاثیری که این مجموعه در بحث اشتغال منطقه دارد به توانمندیهای کشت و صنعت مغان اشاره کرد و افزود : خوشبختانه بعد از واگذاری به بخش خصوصی شاهد تحولات تاثیرگذار و ایجاد صنایع تبدیلی در این مجموعه بوده ایم .